Doğal Güzellik İçin Yapılacaklar

6 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 4.840 kez okundu.

Birçok ticari kaygısı olan firma, günümüz medya araçları ile kolayca evlerimize girerek bizebasit ve ucuz yollarla doğal güzelliğin neredeyse mümkün olamayacağına inandırdı. Nedeni aslında gayet basit, güzellik endüstrisi yaklaşık 300 milyar dolarlık bir imparatorluk ve hızla büyümeye devam ediyor.Tüm dünya bize güzel görünmek için çok fazlapara ve zaman harcatmak istese de doğa ana tüm merhameti ile bize kapılarını açıyor. Size sadece yazımızı okumak ve muhteşem kapıyı aralamak kalıyor.

Bırakın Doğa Sizi Güzelleştirsin

Muz ve yumurta ile saçınızı daha parlak yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bir adet yumurta ile püre haline getirilmiş bir adet muzu karıştırın. Saçınıza sürün ve 10-30 dakika bekletin ve yıkayın. İşte size güzelliğinizi ışıldatacak çok basit ve doğal bir ipucu.

Tırnaklarınızı zeytinyağında beş dakika kadar bekletin. Arkanıza yaslanın ve güzel ellerinize hayran olun.
Bal, doğal bir anti-bakteriyel olmakla beraber,yumuşak, güzel bir cilt elde etmek için güzel yoldur. Bir çorba kaşığı balı parmaklarınızda ısıtın ve yüzünüze sürün.Yaklaşık 5- 10 dakika bekletin ve ılık suyla yıkayın. Cildinizdeki değişime inanamayacaksınız.

Ölü cilt hücrelerinden kurtulmak için,iki ölçek zeytinyağına bir ölçek deniz tuzu karıştırın ve hafif hareketlerle keselenin. Teniniz daha yumuşak ve parlakolacaktır.

Gördüğünüz gibi birkaç basit ipucu ile doğal güzellik için yapılacaklar düşündüğünüzden de kolay.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git