Cem Yılmaz ve Sevgilisi Defne Samyeli İzleniyor mu?

1 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 2.248 kez okundu.

Cem Yılmaz zaman zaman gündeme evinin magazinciler tarafından sıkı biçimde gözetlendiğinden ve takip edildiğinden şikayet etmesiyle geliyordu. Kısa bir süre önce ilişki yaşamaya başladığı Defne Samyeli ile saklanmayan Cem Yılmaz yine benzer bir konudan şikayetçi görünüyor.

Evim Gözetleniyor!

Cem Yılmaz geçtiğimiz hafta gittiği MFÖ konserinde basının tam da onun düşündüğü gibi haber yaptığını ifade etti. Defne Samyeli ile birlikte MFÖ konserini izlemek için konser alanına giden Cem Yılmaz’ın korumalarının basının görüntü çekmesini engellediği ve etten bir duvar ördükleri iddia edilmişti.

Cem Yılmaz öncelikli olarak bu konu hakkında Twitter hesabından açıklama yaptı ve uyarıları yapan kişilerin kendi korumaları değil konserdeki alan görevlileri olduğunu ifade etti. Basının aynen yazdıkları gibi bir haber çıkartacaklarını zaten tahmin ettiğini ve bu konuda kendisini yanıltmadıklarını da ekledi.

Cem Yılmaz aynı zamanda şu anda Defne Samyeli ile birlikte kaldıkları yazlık evlerinin de gözetlendiğini öne sürdü. Tele-objektif ile evinin karşısındaki tepeden gözetlendiklerini söyleyen Cem Yılmaz, bu tip bir davranışın normal olmadığını vurguladı. Cem Yılmaz 1 haftadır bu durumun devam ettiğini ve yazlık evinin önünde de sürekli olarak gazetecilerin beklediğini açıkladı.

Etiketler:


dfp


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git