Bütçenize Uygun Ev Yenileme Projeleri

4 Mart 2018 tarihinde eklendi, 3.636 kez okundu.

Evinizi daha iyi bir hale getirmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Üstelik bunun için bir servet ödemeye ihtiyacınız da yok. Küçük ve az maliyetli değişiklikler ile de, odalarınızın dekorunu yenileyebilir, onlara yeniden sıcak ve davetkar bir hava katabilirsiniz. Bazen ufak ayrıntılar bile evinizi daha konforlu ve estetik hale getirebilir. Üstelik bu değişiklikleri satın alabileceğiniz gibi, kendin yap projeleri ile kendiniz de yapabilirsiniz!

Evinizde Kolaylıkla Yenileyebileceğiniz Unsurlar Hangileridir

Rüyalarınızdaki gardroba sahip olmakla işe başlayabilirsiniz. Eğer siz de dekorasyon dergilerinde gördüğünüz o modern hatlara ve düz renklere sahip gardrobu almak istiyorsanız gidin ve alın. Ya da uygun mobilya boyama yöntemlerini araştırarak, evinizdeki gardırobunuzu boyayın! Sadece renk değişikliğinin bile ne kadar fark yarattığına inanamayacaksınız. Boş bir odanız varsa, onu açık bir gardroba dönüştürme fikri de çok dahicedir. Diğer bir yenilik ise, en sevdiğiniz aile fotoğraflarınıza özel bir köşe yaratmaktır.

Bunun için ev koridorlarını ya da salonunuzdaki bir duvarı kullanabilirsiniz. Salonunuz için yeni şık bir televizyon ünitesi de satın alabilirsiniz. Bu ünitelerin farklı tarz ve işlevde çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Evinizin duvarlarını ve tavanlarını alçı kartonpiyerler ile döşemek de ev yenileme projenizde yapabileceğiniz bir diğer yöntemdir. Bunun haricinde, kapılarınızı boyayabilir, eski parkelerinizi yenileyebilir ya da yatak odanızdaki yatağınızı değiştirebilirsiniz!

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git