Burun Estetiği Ameliyatları Hakkında

13 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 4.214 kez okundu.

Günümüzde oldukça yaygınlaşan ve cinsiyet fark etmeksizin yaptırılan burun estetikleri kalıcı kullanabileceğiniz bir burnu beraberinde getirir. Burun estetiği yaptırmak isteyenler ise genellikle burunlarının yamuk oluşundan ya da burun kemiğinin çok dışarı da oluşundan şikâyetçidir. Ameliyatlar hakkında merak edilenlerden biri de yaş sınırıdır. Burun estetiği yaptırmak isterseniz ilk olarak en az 16 yaşında olmanız gerekir. Büyük bir problem olmadığı sürece sadece fiziksel görüntü için 16 yaşından küçüklere burun ameliyatı yapılmaz. Uzun süren bir ameliyat olmasa da sonrasında çok dikkat edilmesi gerekir. Yatış pozisyonları ve kontrolleri gibi durumlar aksatılmadan gerçekleştirilmeli.

Burun Estetiği Hakkında Merak Edilenler

  • Yanlış yöntemler ve uzman olmayan kişiler tarafından yapılan burun ameliyatları burnunuzun daha kötü görünümlü ve sağlıksız olmasına neden olabilir. Bu yüzden ameliyat olmadan önce estetiği yaptıracağınız uzmanı iyi seçmelisiniz.
  • Burun estetik ameliyatları 2 ila 6 saat sürer ve yapılan işlemlere göre zorluk düzeyleri bulunur. Burun estetiği yaptırmak isteyenler ilk olarak fiziksel olarak bir estetik mi yoksa burun ameliyatı mı yaptıracağını bilmesi gerekir. Eğer burun yapınız da biyolojik olarak bir sorun var ise burun ameliyatı ile bu problemi çözebilirsiniz.
  • Kapalı burun estetiği ise burnunuzda iz kalmasında daha az payı olan bir estetik çeşididir. Kapalı burun estetiği tekniği ile burun kemeri, burun ucu düşüklüğü, burun sırtında bulunan eğrilik düzeltilebilir.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git