Burun Dolgusunda Değişim Net Olarak Anlaşılıyor Mu?

6 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 3.260 kez okundu.

Burun dolgusu yaptırdım diyen kişiler tarafından paylaşılan fotoğraflara bakıldığı zaman değişim net olarak görülmektedir. Burun yapısında meydana gelen muntazamlaşma estetik cerrahi müdahaleleri ile kıyaslanabilecek kadar net bir etki ortaya koymaktadır. Hatta genellikle estetik cerrahi uygulaması sonrasında istediği etkiyi elde edemeyen kişiler tarafından son bir rötuş olarak da sıklıkla kullanıma alındığı belirtilmelidir.

Burun dolgusu before after fotoğraflarına bakıldığı zaman özellikle kemerli görüntünün profesyonel bir biçimde giderildiği fark edilmektedir. Kemik yapısına asla zarar vermeden uygulanan bu dolguyu belirli aralıklar ile yineletebilir ya da direkt olarak kalıcı dolgulardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bu konuda uzmanınızın sizin yüz yapınız için hangini doğru bulduğu da belirleyici bir faktör olacaktır. Genellikle 12 aya kadar kalıcı ola dolguların tercih edildiği görülmektedir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Burun dolgusu zararları incelendiği zaman uygulanan bölgede kızarıklıklar ve dönemsel olarak kaşıntıların da meydana gelebileceği fark edilmektedir. Fakat burnun orijinal yapına zarar verebilecek herhangi bir durumun söz konusu olmadığı da dile getirilmelidir. Uzmanlar tarafından verilen operasyon sonrası tedbir listesine de uyum sağlandığı zaman ortaya çıkabilecek olan yan etkilerin en aza indirileceği ayrıca belirtilmelidir.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git