Burç Uyumunun İlişkiler Üzerinde Etkisi

8 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 3.097 kez okundu.

Kimi insan burçlara hiç inanmazken, kimisi ise tüm hayatını burç özellikleri üzerinden sürdürür. Pekiburç uyumu gerçekten var mıdır? Belki de nedenini anlayamadığınız bir şekilde biten ilişkiniz burç uyumsuzluğunuzdan kaynaklanıyordu.

Burçlara olan ilginin günden güne artması ve insanların yaşamlarında attıkları adımları burç yorumlarına göre belirlemesi sonucunda bilim adamları bir araştırma başlattı. Manchester Üniversitesi tarafından 20 milyon evli çift üzerinde yapılan araştırmada burç uyumlarının ilişkilerde önem teşkil etmediği kanıtlandı. Yapılan araştırmaya göre yalnızca Başak burcunun Oğlak ile, Aslan burcunun ise Terazi ile uyum gösterdiği belirtildi.

Buna rağmen astrologlar, ilişkiler üzerinde burç uyumunun büyük önem taşıdığı konusunda ısrarlarından vazgeçmemeye kararlı. Peki astrologlar ilişkilerde burç uyumu hakkında neler söylüyor?

Burçlara Göre Uyum

Her ne kadar burçlara inanmadığımızı söylesek de itiraf etmeliyiz ki hemen hepimiz gazetenin burç yorumları köşesine göz atmadan geçmiyoruz. Astrologlar burcumuz hakkında ne demiş diye şöyle bir bakıyoruz.

Elbette burç uyumumuz yokmuş diyerek iyi giden ilişkimizi bitirmek olacak iş değil. Fakat yeni başlangıçlar için burç uyumlarına bakmaktan da zarar gelmez. Belki de iyi giden ilişkinizde yaşanan bir anlık soğuma burçların uyumsuzluğundandır.

Birbiri ile uyumlu burçlar:

Koç, Aslan ve Yay burçları birbirleri ile uyumlu.

Boğa, Başak ve Aslanlar harika ilişkiler kurabilir.

İkizler, Kova ve Terazi ile uyum içerisinde olan burçlar.

Akrep, Yengeç ve Balık birbirlerinden başkası ile yapamazlar.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git