Burç Uyumu İlişkileri Etkiler Mi?

14 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 4.109 kez okundu.

İnsan ilişkileri arasında astronominin de önemi oldukça fazladır. Bu yüzden burçlara, ay tutulmasına ya da güneş tutulmasına göre insanların arasından olan ilişkiler değişebiliyor. Eşiniz ya da sevgiliniz ile burç uyumunuz ise astrolojiye oldukça önemli olup ilişkinizin gidişatını bile değiştirebilir. Kavga etmek ya da daha doğru bir tabir ile anlaşamamak çoğu zaman empati kurmadıkları için ortaya çıkabiliyor. Eşinizin burcunun hoşlandığı ya da hoşlanmadığı durumları sorgulamanız ise ilişkinizin çatışmaya girmesini önleyebilir. Aslına bakılırsa burç uyumu ilişkileri etkiler fakat ilişkinizin yönünü sadece siz değiştirirsiniz.

İlişkilerde En Uyumlu Burçlar

İlişkiniz de ilk olarak ikinizin de burcunu bilmeniz gerekir. İlk olarakevliliğeuyumlu burçlar listesine bir göz atabilirsiniz.

  • Aşk ilişkilerinde en çok anlaşan burçlar Aslan ve Koç burcudur. Bu iki burçta zıt yönler belirtse de birbirlerini tamamladıkları için evlendiklerinde de kolayca beraber yaşayıp beraber karar alabilirler.
  • Aşk ilişkilerinde uyumlu olan burçlardan bir diğeri ise İkizler ve Terazi burcudur. Bu iki burçta zıt özelliklere sahip fakat zıt olmaları onların tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. İlişkiler arasından burç uyumu karşınızdaki kişinin hoşlandığı ya da hoşlanmadığı durumları bulabilmeniz için işinize yarayacaktır.

Aşk ve evlilik konularında burçların önemini ilişkinizden kolayca anlayabilirsiniz. Aranızdaki ilişkiyi sağlamlaştırmak için ilk olarak empati kurmaya ve birbirinizi anlamaya özen göstermeniz iyi bir sonuca ulaşmanıza olanak sağlar.


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git