Bronzlaştırıcı Krem Nasıl Kulllanılır

12 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.315 kez okundu.

Bronzlaştırıcı Kemler Nasıl Kullanılır ?

Güneşsiz bronzlaşma imkanlarının günden güne güne arttığı kozmetik ürünlerinde bronzlaştırıcı spreyler de raflar da yerini almakta olduğunu hepimiz fark etmişsizdir. Bronz görünmemizi sağlayacak ürünlerden biri cilt tipinize ve bronzlaşma seviyenize uygun bronzlaştırıcı spreyi seçtikten sonra geriye uygulanması yeterli olmaktadır. Bronzlaştırıcı spreyi nasıl kullanırsınız ve neye dikkat etmeliyiz;

1.Bronzlaştırıcı krem uygularken amaçlanması gereken kremi her bölgeye eşit miktarda dağıtmaktır.

2.Öncelikle bacaklara ardından kollara masaj yapar gibi uygulama yaparak ve vücudu bölümlere ayırmak bronzlaştırıcı kremi kullanımın daha da kolaylaştıracaktır. Bacaklara olabildiğince az uygulanması önerilmektedir. Çünkü bacaklar, vücuda bronzlaştırıcı sürüldüğünü belli edilecek özelliğe sahip bölgedir.

3.Yüz için ve vücut için farklı bronzlaştırıcı kremler kullanılması daha iyi sonuç verecektir. Vücut bronzlaştırıcısının yüze düzgün ve eşit miktarda sürülmesi hoş bir görünüm sağlamayabilir.

4.Son olarak giyinmeden veya yatmadan önce sürülen kremin tamamen kuruduğundan emin olunmalıdır. Kuruması ortalama olarak 20 dakika sürebilir fakat uzun sürerse vücudunuzda herhangi bir şey giymeden veya takmadan beklenmelidir.

 

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git