Bebek Odasında Ne Olur?

5 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 3.445 kez okundu.

Çocuk sahibi olmak herkesin en büyük hayallerinden birisidir. Anne ve baba olmak isteyen çiftler, mutlu haberi aldıktan sonra ilk yaptıkları şey bebek odası tasarlamak ve zevklerine uygun olarak düzenlemektir. Tüm hayalleri en başta bebeklerinin odasından başlar.

Erkek bebek bekleyen çiftler genellikle mavi, kız bebek bekleyen çiftler ise genellikle pembe ve kırmızı ağırlıklı renkler ile düzenleme yaparlar. Her anne ve baba adayı bebekleri için her zaman en iyisini ister. Bebek sahibi olacaklarını öğrendikleri ilk günden itibaren her an onun ile ilgili planlamalar ve hayaller kurar. Hayatlarını o andan sonra sadece bebekleri üzerine kurarlar.

Bu sebepten dolayı bebeklerinin en rahat edeceği ve psikolojik olarak onun için en iyi olacağını düşündükleri yerden başlarlar. Bebeklerinin odasının duvar boyasından , eşya seçimlerine kadar en ince ayrıntısına kadar düşünürler. Anne ve baba adayları,  en çok değer verdikleri varlıklarının rahat etmesi için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Genellikle bu aralar en çok moda olan bebek odası seçimi olarak oda takımları tercih ediliyor. Beşik, komidin, elbise dolabı ve bunların yanı sıra kombin yapmak için anne ve baba adaylarının uyumlu buldukları halılar ve perdeler ile süsleniyor. Beşik üstüne tül ve dantel detaylar en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git