Badem Yağı İle Saç Bakımı

16 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 2.900 kez okundu.

Evde saç bakım yöntemlerinden en sık kullanılan badem yağıdır. Badem yağı tıpkı sarımsak özü yağı gibi saçları dolgunlaştırmakta görev aldığı bilinirken bir grup insan cila görevini de yaptığını savunuyor. Bu sayede bir kür ile iki bakımı da yapabiliyor insanlar. Tabi bu durum insanların tenlerinde veya kıl köklerinde farklı tepkimeler verebiliyor. Bu sebeple her insan tüm bu yöntemleri deneyip kendi tenine ve kıl köklerine yarayan kürleri kullanıyor diyebiliriz.

Evde saç bakım keşiflerinden en çok kullanılan bir diğer kür ise ısırgan otu yağıdır. Isırgan otu yağının kullanımı oldukça riskli olmasına rağmen çok çabuk etki gösterdiği için insanların yoğun ilgisi altında kalmaktadır. Neden riskli kısmına gelirsek ısırgan otu yağının kullanım miktarı çok önemlidir. Isırgan otu yağını biraz bile gereğinden fazla kullanırsanız kıl kökleriniz fazla uyarılır ve bu sayede saçlarınız hayalinizdeki dolgunluktan çok daha fazlasına ulaşır. Bu durum yüksek ihtimalle sizi rahatsız edecektir. O yüzden ısırgan otu yağını kullanmak isterseniz kullanım miktarına çok dikkat etmelisiniz.

Evde saç bakım için birçok yöntem olduğundan her kişi kendisine yarayan yöntemi gerektiği kadar kullanılmasını önerir, sağlıklı günler dileriz.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git