Aşk Yaşadığı Ben Affleck’i Kliniğe Yatırdı, Partiye Katıldı!

4 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 1.532 kez okundu.

Dünyaca ünlü oyuncu ve aynı zamanda yönetmen olan Ben Affleck, geçtiğimiz yıl içerisinde çocuklarının dadısı olan Shauna Sexton ile yaşadığı aşkla gündemdeydi. Evliliğini bu aşk sebebiyle bitirdiği söylenen ünlü oyuncu yakın bir zamanda kliniğe yattı ve tedavi sürecine başlandı. Ben Affleck ile yaşadığı aşk nedeniyle magazincilerin sıkı takibe aldığı Sexton ise bir partide eğlenirken görüntülendi.

Havuz Partisinde Başka Bir Adamla Samimi Pozlar!

Ben Affleck kliniğe yattıktan sonra sevgilisi Shauna Sexton magazincilerin takibinde! Shauna Sexton 22 yaşında ve Playboy modeli olarak çalışıyor. 46 yaşındaki Ben Affleck’le aşk yaşayan Shauna Sexton sık sık yaptıklarıyla da konuşuluyor.

Arkadaşlarıyla bir havuz partisine katılan Shauna Sexton, partinin tadını doyasıya çıkartırken görüntülendi. Partide özellikle bir erkek arkadaşıyla verdiği samimi pozlarla dikkat çeken Shauna Sexton, magazincilere malzeme vermeye devam etti.

Shauna Sexton, bir dergiye yaptığı açıklamada ideal erkeğini de tanımladı. Özellikle kendisinin sarcazm özelliğiyle başa çıkabilecek bir erkek istediğini söyleyen Sexton, bir ilişkide mizah anlayışının çok önemli olduğunu da belirtti. Aynı zamanda ünlü model, sevgilisinin mutlaka hayvanları sevmesini de talep ediyor. Playboy modelliği ile ünlenen Sexton, kendisini model olarak görmediğini de ifade etti.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git