Asimetrik Etekleri Kullanmak İsteyen Kişilere Özel Püf Noktaları

3 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 7.229 kez okundu.

Asimetrik etekler çok iddialı ürünler olsa da kullanım konusunda oldukça dikkat isteyen moda parçalarından bir tanesidir. Özellikle iddialı parça kullanmanın kuralı olan; bir parça iddialı ise diğerini daha sade seçmek asla ihmal edilmemeli.

Örneğin asimetrik eteği giydiğiniz zaman seçmiş olduğunuz bluzun muhakkak sade bir yapıda ya da tek renginde olması gerekmektedir. Asimetrik eteğin üzerine volanlı kollara sahip olan bir bluz giyildiği zaman bunun kesinlikle hoş bir görüntü yaratmayacağını da bilmelisiniz. Özellikle bol kazaklar ile bu etekler kombinlendiğinde hem görünüm bakımından salaş hem de gerçekten fiziksel manada daha rahat edeceğiniz bir tarz elde edersiniz.

Klasik Bir Çizgi Elde Etmek İçin Ne Yapılmalı?

Asimetrik etekler ile klasik bir çizgi elde ederek iş hayatınızda mı kullanmak istiyorsunuz? Eğer öyleyse tek renk hakim yakalı bir gömlek ile muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yine aynı şekilde bol ve hoş kalın kumaşlı gömlekleri de kullanabilirsiniz. Tabi ki kullanacağınız ayakkabı da tarzınız için hayati bir önem az etmektedir. Şık bir çizgi elde edebilmek için daha çok topuklu ya da bot tipi ayakkabıları tercih etmelisiniz. Örneğin gömlek ve asimetrik eteğin altına seçmiş olduğunuz bir spor ayakkabı ile iş hayatında kullanabileceğiniz bir kombin elde edemezsiniz. Topuklu bir ayakkabı ile ve hatta özellikle stiletto ile muhteşem bir tarza sahip olabilirsiniz.

Etiketler:
Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git