Aldatıldığınızı Düşünüyorsanız Bunlara Dikkat Edin

10 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 2.676 kez okundu.

Hemen her insan hayatının bir döneminde muhtemelen aldatılmıştır. ‘Ben hiç aldatılmadım’ demeden önce, haberiniz olmadan böyle bir duruma maruz kalmış olabileceğinizi unutmayın.

Öncelikle şurada anlaşalım ki, aldatılmak kesinlikle aldatılan kişinin değil, aldatan kişinin suçudur. Hiçbir gerekçe aldatmayı haklı kılmaz. Eğer aldatıldığınız ile ilgili bir şüphe içinize düştüyse bundan kurtulmak çok zordur. Her an bu şüphe ile yaşamak da elbette kolay değil. Bu nedenle şüphelerinizden kurtulmanız adına birkaç önerimiz var.

Aldatıldığını Düşünenlerin Dikkat Etmesi Gereken Noktalar

Uzun süreli ilişkilerde genel olarak cep telefonları ortada olur, aramalar yan yanayken yapılır, mesajlar silinmez, telefonu karşı tarafa vermekten çekinilmez. İlişki yaşadığınız kişi normalde böyle biri ise ve bir anda telefonu ortada bırakmamaya, aramalarını sizden uzakta yapmaya başladıysa ortada şüphelenilecek bir durum vardır demektir.

İlişkinizde karşı taraftan kaynaklı soğukluk meydana geldiyse endişelerinizde haklı olabilirsiniz. Sizinle daha az konuşuyor, size daha az vakit ayırıyorsa bir sorun var demektir.

Arkadaşları ile aynı ortama girdiğinizde, arkadaşlarının size olan tavrı çok önemlidir. Bu tavırlarda ve bakışlarda bir değişiklik hissediyorsanız aldatılıyor olmanız muhtemelen. Durumdan haberdar olan arkadaşları size acıyarak bakıyor olabilir.

Son olarak cinsel yaşantınızda çalkantılar boy gösteriyorsa aldatılmanın en önemli sinyalini alıyorsunuz demektir. Erkeklerin cinselliğe olan düşkünlüğü inkar edilmez bir gerçektir. Eğer erkek arkadaşınız sizinle ilişkiye girmeyi reddediyorsa bu başka birinin olduğu konusunda büyük bir göstergedir.

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git