Afrodizyak Etkili Kadın Parfümleri

21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.637 kez okundu.

Afrodizyak Etkisini Sonuna Kadar Hissetmeniz için 3 Özel Sebep

Çekiciliğinizi koku ile birleştirerek cazibenizi arttırın. Afrodizyak etkili kadın parfümleri ile girdiğiniz her ortamı baştan çıkarıcı bir atmosfere dönüştüreceksiniz. Bir kadını giyim üzerine yaptığı kombinlerin yanı sıra kullandığı kokular da son derece önem taşır. Unutmayın ki, karşı tarafta ilk algılanan ve kalıcılığı uzun süren ilk duyum kokudur. Teninize tarzınıza uygun bir seçim yaparak etkileyiciliğinizi en az 2 kat arttırabilirsiniz. Özellikle, erkeklerin kadınlarda en çok tercih ettiği afrodizyak etkili 3 parfümü sizlerle buluşturuyoruz.

Chanel Coco Mademoiselle

Tüm ciltler için uygun olan romantik esanslı Chanel Coco Mademoiselle bir çok meyve aromasını içeriğinde barındırır. Portakal, mandalina, portakal çiçeği ve bergamot tazeliğini hissedebilirsiniz. Chanel Coco Mademoiselle feminenliği ön plana taşıyan kadınların ilk tercihi oluyor. İçeriğinde ylang ylang, yasemin ve türk gülü de barındıran bu feminen esansı severek kullanacaksınız. Tüm cilt tipleri için ise uygundur.

Nina Ricci L’ Elixir

Tüm cilt tipleri için uygun olan bu esansı temiz bir cilde ve kıyafete istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Baştan çıkarıcı bir esansa sahip olan bu ürün karşınızdakinin duyarlılığını arttıracak. Taze meyvelerden harmanlanmış esansa yasemin eşlik ediyor ve kendinizi bambaşka bir dünyanın içinde buluyorsunuz. Nina Ricci L’Elixir Afrodizyak etkili kadın parfümleri tercihleriniz arasında ilk sıralarda yer alacak.

Yves Saint Laurent Black Opium

Bir kahve tutkunu musunuz? O halde bunu parfümünüze de yansıtmanızın zamanı geldi. Kahvenin uyarıcı etkisini parfümünüzde hissettirin. Yasemin çiçeği afrodizyak etkisini arttıracak. Bir de kahve eklenince güne enerjik ve keyifli başlamanız için artık bir nedeniniz daha var: Yves Saint Black Opium. Afrodizyak etkili kadın parfümleri arasında seçim yaparken kahvenin dinamiğini yaşamınıza bir parça dahil ederek aynı uyarıcı etkiyi kokunuz ile yansıtmak ve cezbedici çiçek kokularını teninizde hissetmek, hissettirmek istiyorsanız bu koku tam size göre!

Etiketler:


adx


Sponsor Reklamlar
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git